23 јун 2026

3 коментара:

Aljoša Vuković је рекао...

Žega raci smeta (Žegarac, Ismeta)
Jednostavno i efektno

Бранислав Никић је рекао...

Da, samo treba veliko slovo kod Race, jer je to nadimak.

Aljoša Vuković је рекао...

Zašto? Pa raca može biti i patka. Tako sam bar ja vidio.