Блог за љубитеље ребуса (почео са радом 8. јула 2009.)
STEVI JAKO FALIM(stevija,kofa,lim)
Poruka za Iliju: ni danas nisam rješavao rebuse. I sad kad ih jedno jutro opet riješim, bit će da ne dam drugima disati 😁.
Да!
Постави коментар
4 коментара:
STEVI JAKO FALIM
(stevija,kofa,lim)
Poruka za Iliju: ni danas nisam rješavao rebuse. I sad kad ih jedno jutro opet riješim, bit će da ne dam drugima disati 😁.
Да!
Постави коментар