Блог за љубитеље ребуса (почео са радом 8. јула 2009.)
Sveto pismo je zakon.
Antologija
Tačno!
Baš jako dobra ideja i sjajno rješenje.
Rebus je zapravo gramatički neispravan, jer ako se navodi samo prezime neke žene mora doći do promene (Smoje topi čvarke za Konovu). Ako bi se spomenulo i ime, onda bi bilo za Mariju Kon.
Постави коментар
6 коментара:
Sveto pismo je zakon.
Antologija
Tačno!
Baš jako dobra ideja i sjajno rješenje.
Rebus je zapravo gramatički neispravan, jer ako se navodi samo prezime neke žene mora doći do promene (Smoje topi čvarke za Konovu). Ako bi se spomenulo i ime, onda bi bilo za Mariju Kon.
Постави коментар