Блог за љубитеље ребуса (почео са радом 8. јула 2009.)
Žega raci smeta (Žegarac, Ismeta)Jednostavno i efektno
Da, samo treba veliko slovo kod Race, jer je to nadimak.
Zašto? Pa raca može biti i patka. Tako sam bar ja vidio.
Постави коментар
3 коментара:
Žega raci smeta (Žegarac, Ismeta)
Jednostavno i efektno
Da, samo treba veliko slovo kod Race, jer je to nadimak.
Zašto? Pa raca može biti i patka. Tako sam bar ja vidio.
Постави коментар