Ilija se kasno sinoć vratio sa Sozah-a- i prespavao jutro...evo za tebe, Dinko , jedan kuriozitet...na rješavačkom natjecanju, riješih jedan malo teži rebus: SAMAČKA MALA SOBA, ali kod upisivanja rješenja napisah Samačka mamala soba. Izgubih, zbog brzine i nepažnje cijelih 8 bodova...
Oni su očito tamo jako strogi, ja bi ti to uvažio jer se vidi da je omaška u pisanju. Znači postava je: sa mačkama laso "BA"...i ne čini mi se baš težak, naprotiv.
6 коментара:
Miris lavandule.
Tačno!
Poruka za Iliju: ni danas nisam riješio nijedan rebus, spavao sam i ovdje došao tek iza 10.
Ilija se kasno sinoć vratio sa Sozah-a- i prespavao jutro...evo za tebe, Dinko , jedan kuriozitet...na rješavačkom natjecanju, riješih jedan malo teži rebus: SAMAČKA MALA SOBA, ali kod upisivanja rješenja napisah Samačka mamala soba. Izgubih, zbog brzine i nepažnje cijelih 8 bodova...
Oni su očito tamo jako strogi, ja bi ti to uvažio jer se vidi da je omaška u pisanju. Znači postava je: sa mačkama laso "BA"...i ne čini mi se baš težak, naprotiv.
Ali ima jako lijepo rješenje.
Постави коментар